ART / Lithographs / Litograph in colors 9884003
nr 988 4003
Ulf Lundell
(f. 1949), Sverige
Ulf Lundell (b. 1949), 1989, 94/100 'Hommage A William S. ', bladets mått: 75x57,
LITOGRAPH IN COLORS, Ulf Lundell (f. 1949), 1989, 94/100 'Hommage A William S. ', bladets mått: 75x57
2600
SEK 3000
Monday October 19 2015
at 19:06:40
2.400 kr
2.600 kr (Robot)
2.800 kr
- Thema-auction
Oct 19
Read more about Grafik
Ulf Lundell
Ulf Lundell, svensk musiker, författare och målare född i Stockholm 1949.
Read more about Ulf Lundell